Medžioklė

„Viskas medžioklės malonumui ir gyvenimo stiliui“

Mes vertiname tradicijas ir puoselėjame medžioklės kultūrą .Viena iš mūsų bendrovės veiklų yra medžioklių organizavimas Lietuvoje, Prancūzijoje, Bulgarijoje, Austrijoje ir kitose šalyse.

Tradicinė fazanų medžioklė „Troškūnuose“. Medžioklės kultūros židinys garsus ne vien Šv.Huberto organizuojamomis šventėmis, bet ir jau kiekvienais metais vasario –kovo mėnesį organizuojama fazanų medžiokle su teminiais vakarais, vakarienėmis, vyno degustacija, ekskursija seno vienuolyno rūsiais.

Sologne regionas – dažnai minimas kaip „Medžiotojų rojus“. Šios vietovės buvo mėgiamos Prancūzijos didikų, karalių, dėl žvėrių gausos ir nuostabaus gamtos reljefo. „Domaine de Beauvais“ medžioklės ūkis turi gilias medžioklės ir kultūros tradicijas. Jis įkurtas 1972 m. draugų – medžiotojų, bendraminčių. Nuo to laiko čia apsilankė medžiotojai iš įvairių pasaulio kampelių. Šio medžiotojų ūkio šeimininkai yra ne tik savo amato žinovai, bet ir garsėja nuostabiomis prancūziškos virtuvės tradicijomis. Ar galima įsivaizduoti vakarienę be būrio bendraminčių, praėjusios medžioklės dienos įspūdžių, bei taurės raudono prancūziško vyno, patiekto tiesiai iš vietinio rūsio….

Jei Jums brangios medžioklės akimirkos ir kultūra – tai skirta Jums. Turėsite galimybe ne tik pamedžioti, bet ir susipažinti su vietine Prancūzijos miestelių kultūra, miestelėnų gyvenimu, bei aplankyti įžymią „Verney – Carron“ ginklų gamyklą, pabendrauti jau su dešimta ginklakalių karta. Tiesiog išbandyti ginklus medžioklėje, o jei kils noras, meistras užsakymą priims tiesiog vietoje!

Austrijos kalnai. Įspūdingos medžioklės kalnuose kartu su “Swarovski”. Neišdildomi įspūdžiai – gyvenimas tiesiog kalno papėdėje mažame Austrijos kaimelyje. Tik Jus ir kalnai!
Už visą tai esame dėkingi savo ilgamečiams partneriams ir draugams. Džiaugiamės galėdami šias akimirkas, šiais įspūdžiais dalintis ir su Jumis, būti ir medžioti kartu su Jumis!

Alvydas Žala ir Valdas Žala

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.