III Finalinis Taurės etapas Anykščiuose rugsėjo 13-14 d.

III Finalinis Taurės etapas Anykščiuose rugsėjo 13-14 d.

A Grupė

Vieta Nr. Vardas, pavardė Taškų suma 1 diena 1 aikštelė 1 diena 2 aikštelė 1 diena 3 aikštelė 1 diena 4 aikštelė
1 32 Tomas Sujeta 96 24 23 24 25
2 39 Virgilijus Grybė 95 24 23 23 25
3 31 Antanas Aleksiūnas 94 23 25 22 24
4 14 Ramūnas Ralys 93 22 25 22 24
5 7 Džeraldas Daujotas 92 22 25 21 24
6 15 Jonas Pakalniškis 92 22 21 24 25
7 36 Valerijs Ceprovs 91 22 22 24 23
8 30 Rūtenis Paukštė 91 23 23 20 25
9 29 Edgars Skele 91 23 24 20 24
10 37 Olegas Anusas 90 22 24 20 24
11 28 Gintautas Augustinas 89 23 23 21 22
12 5 Janis Irbe 87 24 21 19 23
13 35 Vadimas Basovas 86 21 24 16 25
14 1 Andrey Dvirnik 84 19 22 20 23
15 40 Tauras Vitas 79 17 20 19 23

B Grupė

Vieta Nr. Vardas, pavardė Taškų suma 1 diena 1 aikštelė 1 diena 2 aikštelė 1 diena 3 aikštelė 1 diena 4 aikštelė
1 45 Vidūnas Mekšrūnas 88 25 17 23 23
2 16 Audrius Merkys 86 21 22 20 23
3 17 Ėrikas Bolšakovas 85 22 20 22 21
4 8 Romualdas Vaitkevičius 82 22 21 17 22
5 12 Virgilijus Andrukonis 81 21 20 17 23
6 2 Edvinas Gvaizdikas 80 22 19 17 22
7 4 Vaidas Šukys 79 20 18 17 24

C Grupė

Vieta Nr. Vardas, pavardė Taškų suma 1 diena 1 aikštelė 1 diena 2 aikštelė 1 diena 3 aikštelė 1 diena 4 aikštelė
1 25 Gintaras Juknevičius 87 22 22 22 21
2 13 Gintaras Bielskis 84 21 23 19 21
3 23 Darius Rimka 83 23 22 17 21
4 20 Valentinas Berzinis 82 23 20 15 24
5 24 Arvydas Čereška 81 21 23 13 24
6 38 Valdas Žala 78 16 20 19 23

D Grupė

Vieta Nr. Vardas, pavardė Taškų suma 1 diena 1 aikštelė 1 diena 2 aikštelė 1 diena 3 aikštelė 1 diena 4 aikštelė
1 9 Rolandas Račinskis 81 21 23 17 20
2 18 Dainius Nedzinskas 79 17 21 19 22
3 41 Egidijus Palaima 78 23 20 18 17
4 3 Saulius Savickas 74 20 17 15 22
5 21 Simonas Gerulis 74 16 19 17 22
6 19 Povilas Beržinis 73 19 19 16 19

Be grupės

Vieta Nr. Vardas, pavardė Taškų suma 1 diena 1 aikštelė 1 diena 2 aikštelė 1 diena 3 aikštelė 1 diena 4 aikštelė
1 27 Vilius Raicevičius 79 18 22 18 21
2 34 Dalius Šimaitis 77 17 22 17 21
3 33 Dainius Rilys 75 18 19 17 21
4 46 Ruslanas Murnikovas 75 18 20 16 21
5 10 Sigutis Siudikas 73 16 22 16 19
6 44 Dalius Pipiras 68 17 20 15 16
7 22 Tomas Pečkauskas 68 17 14 16 21
8 43 Irma Pipirienė 67 17 21 13 16
9 11 Laurynas Siudikas 66 16 19 14 17
10 26 Ramunas Bendžius 63 15 17 15 16
11 6 Giedrius Malakauskas 62 13 23 17 9
12 42 Martynas Pačėsa 53 9 12 13 19

Bendras

Vieta Nr. Vardas, pavardė Taškų suma 1 diena 1 aikštelė 1 diena 2 aikštelė 1 diena 3 aikštelė 1 diena 4 aikštelė
1 32 Tomas Sujeta 96 24 23 24 25
2 39 Virgilijus Grybė 95 24 23 23 25
3 31 Antanas Aleksiūnas 94 23 25 22 24
4 14 Ramūnas Ralys 93 22 25 22 24
5 7 Džeraldas Daujotas 92 22 25 21 24
6 15 Jonas Pakalniškis 92 22 21 24 25
7 36 Valerijs Ceprovs 91 22 22 24 23
8 30 Rūtenis Paukštė 91 23 23 20 25
9 29 Edgars Skele 91 23 24 20 24
10 37 Olegas Anusas 90 22 24 20 24
11 28 Gintautas Augustinas 89 23 23 21 22
12 45 Vidūnas Mekšrūnas 88 25 17 23 23
13 5 Janis Irbe 87 24 21 19 23
14 25 Gintaras Juknevičius 87 22 22 22 21
15 35 Vadimas Basovas 86 21 24 16 25
16 16 Audrius Merkys 86 21 22 20 23
17 17 Ėrikas Bolšakovas 85 22 20 22 21
18 1 Andrey Dvirnik 84 19 22 20 23
19 13 Gintaras Bielskis 84 21 23 19 21
20 23 Darius Rimka 83 23 22 17 21
21 8 Romualdas Vaitkevičius 82 22 21 17 22
22 20 Valentinas Berzinis 82 23 20 15 24
23 12 Virgilijus Andrukonis 81 21 20 17 23
24 24 Arvydas Čereška 81 21 23 13 24
25 9 Rolandas Račinskis 81 21 23 17 20
26 2 Edvinas Gvaizdikas 80 22 19 17 22
27 40 Tauras Vitas 79 17 20 19 23
28 4 Vaidas Šukys 79 20 18 17 24
29 18 Dainius Nedzinskas 79 17 21 19 22
30 27 Vilius Raicevičius 79 18 22 18 21
31 38 Valdas Žala 78 16 20 19 23
32 41 Egidijus Palaima 78 23 20 18 17
33 34 Dalius Šimaitis 77 17 22 17 21
34 33 Dainius Rilys 75 18 19 17 21
35 46 Ruslanas Murnikovas 75 18 20 16 21
36 3 Saulius Savickas 74 20 17 15 22
37 21 Simonas Gerulis 74 16 19 17 22
38 19 Povilas Beržinis 73 19 19 16 19
39 10 Sigutis Siudikas 73 16 22 16 19
40 44 Dalius Pipiras 68 17 20 15 16
41 22 Tomas Pečkauskas 68 17 14 16 21
42 43 Irma Pipirienė 67 17 21 13 16
43 11 Laurynas Siudikas 66 16 19 14 17
44 26 Ramunas Bendžius 63 15 17 15 16
45 6 Giedrius Malakauskas 62 13 23 17 9
46 42 Martynas Pačėsa 53 9 12 13 19

LMŽD Anykščių rajono šaudymo varžybos (Rezultatai)

Individualūs rezultatai
Vieta Reg. Nr. Vardas, Pavardė Šernas Graižtv. Lėkšt. Suma
1 37 Dalius Pipiras 45 45 46 136
2 21 Valdas Žala 35 46 40 121
3 39 Ruslanas Murnikovas 27 48 44 119
4 38 Irma Pipirienė 37 49 28 114
5 6 Tadas Jurčiukonis 35 36 36 107
6 5 Svajūnas Čepokas 39 39 28 106
7 20 Dainius Skredėnas 39 29 36 104
8 3 Egidijus Krasauskas 30 32 32 94
9 1 Andrius Ragauskas 18 42 26 86
10 19 Vaidas Bikelis 27 36 20 83
11 16 Robertas Valionis 30 36 16 82
12 4 Andrius Prichodko 26 39 12 77
13 17 Aurimas Valionis 32 27 16 75
14 10 Rutenis Audenis 16 42 16 74
15 29 Almantas Žvirblis 21 27 26 74
16 26 Dalius Jočys 28 32 12 72
17 30 Julius Žvirblis 25 21 26 72
18 8 Justinas Monkūnas 21 25 20 66
19 33 Juozas Saladžius 34 0 30 64
20 27 Vytautas Kusta 16 22 24 62
21 32 Marius Trumpickas 24 6 32 62
22 28 Vytautas Šaduikis 21 22 18 61
23 14 Kęstutis Ochmanas 28 12 18 58
24 11 Saulius Čiža 9 20 28 57
25 9 Andrius Ignatavičius 16 7 32 55
26 7 Rimantas Venclovas 10 18 24 52
27 31 Laimis Trumpickas 14 14 24 52
28 15 Saulius Stepukas 19 11 20 50
29 18 Zenonas Balaišis 19 4 26 49
30 12 Audrius Markilevičius 6 9 32 47
31 34 Romas Leščius 27 10 10 47
32 13 Rimantas Sližauskas 23 7 14 44
33 25 Valentas Dragūnas 15 1 26 42
34 2 Gelminas Skaržauskas 13 22 6 41
35 35 Ričardas Varbliauskas 14 13 14 41
36 22 Alvydas Žiukas 11 10 18 39
37 36 Gintautas Žeruolis 8 10 18 36

 

 

Komandų rezultatai
Vieta Komanda 1 2 3 Suma
1 Debeikiai 136 114 119 369
2 Kurkliai 83 104 121 308
3 Elma 77 106 107 290
4 Viešintos 86 41 94 221
5 Skiemonys 61 74 72 207
6 Puntukas 82 75 49 206
7 Kavarskas 74 57 47 178
8 Svėdasai 52 62 64 178
9 Troškūnai 42 72 62 176
10 Andrioniškis 52 66 55 173
11 Vašuokėnai 44 58 50 152
12 Traupis 47 41 36 124
13 Medeina 39 0 0 39